УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Наші послуги

Навчання гігієні ротової порожнини

Неконтрольоване накопичення зубного нальоту призводить до розвитку пародонтиту. Якщо патологічний процес залишається без уваги, він безумовно буде прогресувати. Внаслідок чого тварина отримує хронічне запалення, біль і врешті решт втратить зуб. 

Детальніше...

 

Ми пропонуємо доказову ветеринарну медицину

Ми пропонуємо доказову ветеринарну медицину.

Наші протоколи було розроблено на основі сучасних міжнародних рекомендацій таких організацій як AAHA, WSAVA.

Детальніше...

 

Видалення тимчасових зубів

Видалення тимчасових (персистуючіх) зубів. Інколи їх ще називають "молочні зуби", але ми з вами сучасні люди, тож будемо використовувати сучасну термінологію.  Зміна тимчасових зубів у кішок і собак відбувається в період з 3 до 6 місяців життя. Спочатку змінюються передні зуби – різці і завершується процес зміною ікл.

У нормі – зміна тимчасових зубів на постійні проходить самостійно, без участі спеціаліста.

Детальніше...

 

Реставрація зубів

Реставрація зубів. У повсякденному житті Вашого вихованця під час гри, бійки або в момент розгризання твердих предметів можлива травма зубів.

Порушення цілісності зуба (навіть таке незначне, як скол емалі), часом може викликати ускладнення і навіть призвести до необхідності видалення пошкодженого зуба. Якщо є шанс урятувати рідний зуб – завжди слід скористатися цією можливістю. Найчастіше пацієнти поводяться з травматичними

Детальніше...

 

Протезування зубів

ВетДент пропонує кілька варіантів протезування зубів.

У кожному окремому випадку враховується характер ушкодження, темперамент та спосіб життя Вашого вихованця.

Після детального огляду пацієнта та бесіди з власником, ветеринарний стоматолог запропонує один із видів реставрації, який максимально відповідатиме Вашому Улюбленцю.

Детальніше...

 

Чипування тварин

Щороку в містах губляться тисячі собак та кішок.

Що робити власникам тварин, якщо чотирилапий друг раптом загубився? Як спеціальні служби або звичайні люди, що його знайшли, зможуть визначити власника?

Існуючі сьогодні загальноприйняті системи ідентифікації не забезпечують достатній рівень безпеки інформації. Кліпси, бирки можна легко втратити, татуювання з часом спотворюються, а за необхідності їх можна підробити.

Детальніше...

 

Що таке санація ротової порожнини?

Як власник домашнього улюбленця ви найбільше зацікавлені в своєму вихованці та прагнете зробити найкращій вибір по догляду за ним.

Обираючи стоматологічну допомогу для свого улюбленця, обов’язково дізнайтеся про комплексну діагностику та лікування ротової порожнини, професійну санацію СОНАТ

 (від англійської Comprehension Oral Health And Treatment / комплексне обстеження та лікування ротової порожнини) та її довгострокову перевагу для загального здоров’я вашого вихованця. Що можна очікувати від Санації ротової порожнини? Все починається з огляду/консультації

Детальніше...

 

Партнери: