УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія є невід'ємною частиною нашої практики.


-Видалення зубів

-Новоутворення

-Реконструктивна пластика

-Пародонтальна мікрохірургія пародонту

- Хірургічне лікування каудальних гінгіво-стоматитів у котів

Лікарня оснащена сучасним обладнанням, що  дозволяє виконувати усі процеси на високому рівні.

-Стерилізація методом автоклавування

-Газова, інгаляційна анестезія з апаратом штучного дихання

-Система моніторінгу пацієнта , кардіомонітор та прилади для вимірювання тиску

-Система обігріву пацієнта

-Хірургічна оптика

-і головне,  це звісно наш персонал та внутрішня система контролю якості.

Хочемо зауважити на одному нюансі. У нас в лікарні є 2 хірургії. Перша - стоматологічна, друга призначена для "чистої" хірургії. 


Згідно з настановами таких поважних організацій, як AAHA Американської асоціації ветеринарних лікарень, WSAVA Всесвітньої ветеринарної асоціації дрібних тварин та BVDA Британська Асоціація Ветеринарної Стоматології, поєднання в одному просторі звичайної хірургії та стоматології є прямою загрозою для перенесення інфекції. Не можна виконувати чисту хірургію в тій же операційній, де проводять лікування зубів. Поєднання ж цих процедур взагалі є неприпустимим
????Ротова порожнина це «помийка». Під час санації ротової порожнини  дисперсна хмара, що утворюється під час роботи ультразвукового скелера, містить високу концентрацію патогенних бактерій. Саме тому оператор має бути захищений спеціальними окулярами, головним убором та спеціальним одягом. Нескладно припустити, що буде відбуватися, коли вся ця мікрофлора потрапить в розкриту черевну порожнину або осяде в рані при проведенні остеосинтезу. Це пряма передумова для розвитку сепсису та інших післяопераційних ускладнень.
✅Зараз все більше ветеринарних лікарень в Україні, розуміючи цю небезпеку вже прийшли до того, щоб розділити хірургію та стоматологію в різних просторах.

Але є ще і такі, хто не дуже переймається цім питанням. Це може бути пов’язано як з відсутністю у власника бажання розвиватися, або ж це єдиний на їх думку спосіб “вижити” в невеличкому приміщені, де в одній операційній роблять все підряд.

☝️Не соромтеся запитати у вашого ветеринара, як це організовано у нього в лікарні, де ви збираєтесь прооперувати свою тварину. Ми точно не можемо вам порадити проводити хірургічне втручання тварині в лікарні, де всі маніпуляції проводяться в одній операційній. Диявол завжди у дрібницях.
 

Партнери: