УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Комплексна діагностика

В нашому закладі ми застосовуємо підхід  комплексного обстеження та лікування. Це означає, що стандартні передопераційні обстеження, серед яких є УЗД серця ЕХОКГ та загальний і біохімічний аналізи крові ми робимо на місті. За умови попереднього запису це навіть можливо зробити одразу, за один візит, разом з консультацією стоматолога.

Якщо у вас є ЕХОКГ вашого вихованця за останній рік, ми можемо взяти його до роботи.

Також це принцип застосовано при організації лікувального процесу. Ми не лише робимо зуби чистими, ми ще робимо їх здоровими. Усі ми розуміємо, що чистий зуб не дорівнює здоровий. 

Просте поверхневе видалення зубного каменю у вашого вихованця дійсно зробіть ротову порожнину дещо чистішою, але в довгостроковій перспективі це шліх у нікуди. 

Критично важливо розуміти, що тварина не має хвороби, що вона не страждає, що ми не втрачаємо час. І без ретельного обстеження зрозуміти це та знати напевно просто неможливо.

Чистка зубів це суто косметична та поверхнева процедура, яка не передбачає глибинного розуміння процесу, та несе більш шкоди, ніж користі, бо формує у власника тварин хибне відчуття безпеки, що у його вихованця чисті=здорові зуби і нема про що турбуватися.

Інакшими словами, у вашого улюбленця можуть бути білі та чисті зуби, але він може страждати від зубного болю та запалення ротової порожнини. Чому так? Бо ваш вихованець хижак, і еволюційно не вміє демонструвати зубний біль. Для хижака демонстрація болю дорівнює демонстрації слабкості. Тому вони страждають мовчки, і ви зрозумієте про те,  що щось сталося вже на критичній стадії захворювання.

Саме тому використання комплексного підходу при діагностиці та лікування захворювань ротової порожнини є наріжним каменем надання якісних ветеринарних послуг.

Зуби потрібно не лише чистити, а і діагностувати на наявність можливих захворювань.

Більше інформації про здоров'я ротової порожнини шукайте на сайті Всеукраінської спілки ветеринарних стоматологів ВСВС. 

Партнери: