УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Вам пропонують чистку без наркозу

Що відповідати на пропозицію грумера або інших людей, що пропонують вам Чистку зубів без наркозу?


Ми знаємо, що багатьом людям цю послугу може пропонувати грумер або навіть ветеринарний лікар. Вам може бути незручно сказати "Ні" на їх пропозицію почистити зуби вашому вихованцю без наркозу, особливо якщо ви користуєтесь іншими їхніми послугами.

По-перше потрібно пам’ятати, що здоров’я вашого улюбленця є надзвичайно важливим. Ось кілька способів, як можна відповідати, щоб спокійно рухатись далі  і не відчуваючи, що вам потрібно захищатися і вступати в суперечку, на яку нема ні часу ні бажання.

«Ні, дякую. Ми відвідуємо нашого ветеринара, і він турбується про здоров’я нашого вихованця».

«Дякую, ми помітили, що зуби нашого вихованця не надто чисті і з’явився запах. Ми вважаємо це досить важливим і неодмінно відвідуємо ветеринара, який спеціалізується на стоматології»

«Наш ветеринар проводить регулярну перевірку ротової порожнини, видаляє камінь не лише зверху, а і з під ясен, застосовує рентгенографію і ми точно знаємо, що у нашого вихованця все під контролем».

Але грумер  інколи каже, що наркоз небезпечний для вашего вихованця, і  "ми можемо зробити все без нього і зайвих ризиків". Ризик анестезії це головний аргумент усіх, хто пропонує Чистку зубів без наркозу.

Правда ж в тому, що ризики від наркозу значно менші, ніж проігнорована хвороба пародонту та її наслідки. Без адекватного знеболення неможливо провести повний огляд та діагностику ротової порожнини. А це означає, що поставити точний діагноз і вчасно призначити правильне лікування також стаж неможливим. Коли ви звернетеся з хронічним  захворюванням ротової порожнини, та вам знадобитися не лише анестезія, а і хірургічне лікування. При правильному підході наркоз безпечний. Поспілкуйтеся із своїм ветеринарним лікарем та задайте йому турбуючи вас питання.

 - « Нам дуже зручно з нашим ветеринаром, і ми знаємо, що для отримання належного рівня стоматологічної допомоги потрібне знеболення».

Ну і самий прикрий випадок, це коли саме ветеринар пропонує стоматологічні послуги без знеболення. Пам’ятайте, що Всеукраїнська спілка ветеринарних стоматологів ВСВС категорично не рекомендує впровадження подібної практики. Її рекомендації розроблено з урахуванням порад всесвітньо знаних ветеринарних організацій, насамперед WSAVA , AAHA, EVDS та АVDC. Якщо ваш ветеринар пропонує вам стоматологічну процедуру без застосування анестезії, ви можете сказати, що плануєте зв’язатися із ветеринарами, які зможуть забезпечити повне стоматологічне обстеження, включаю рентген-діагностику зубів, щоб ви могли бути впевнені, що з ротовою порожниною вашого улюбленця все гаразд. Тваринам необхідна не Чистка зубів, а комплексне обстеження та діагностика, звісно, яка супроводжується видаленням зубного каменю.  


 

Партнери: