УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Що таке санація ротової порожнини?

Як власник домашнього улюбленця ви найбільше зацікавлені в своєму вихованці та прагнете зробити найкращій вибір по догляду за ним.

Обираючи стоматологічну допомогу для свого улюбленця, обов’язково дізнайтеся про комплексну діагностику та лікування ротової порожнини, професійну санацію СОНАТ

 (від англійської Comprehension Oral Health And Treatment / комплексне обстеження та лікування ротової порожнини) та її довгострокову перевагу для загального здоров’я вашого вихованця. Що можна очікувати від Санації ротової порожнини? Все починається з огляду/консультації ветеринарного стоматолога. Первинний стоматологічний огляд, без застосування анестезії, включає в себе візуальний огляд ротової порожнини та розмову з власником тварини.

Окрім загальної уяви про стан ротової порожнини лікар має зрозуміти деякі нюанси утримання тварини, її харчові звички, особливості домашнього догляду за ротовою порожниною або його відсутність, темпераменту тварини та власне прагнень клієнта. Все це дозволяє розробити оптимальний діагностично-лікувальний план.

В якості підготовки до загальної анестезії пропонується стандартне обстеження: скринінгова Ехокардіографія Ехокг аналізи крові, загальний та біохімічний.

Коли всі тести зроблено можна планувати другий етап, який виконується вже  під загальною анестезією Ваш вихованець в комфортних умовах, знеболений, не відчуває стресу та підімкнений до моніторів спостереження. Контролює цей процес спеціальна людина, анестезіолог. При належному виконанні усіх правил, загальна анестезія є  дуже безпечною.

Переданестезіологічне обстеження, а саме катетеризація вени, інтубація трахеє є золотим стандартом проведення загальної анестезії. При необхідності лікар може застосовувати місцеві дентальні блокади, шо дозволяють суттєво зменшити загальну кількість анестезіологічний препаратів. Перебування під анестезією повністю виключає біль та дискомфорт під час проведення санації ротової порожнини.

Повне обстеження ротової порожнини, що включає в себе обов’язкове пародонтологічне обстеження за допомоги спеціального зонду та виконання внутришньо-ротової рентгенографіі. Саме отримання повної інформації про кожен зуб дає змогу нічого не пропустити. Без рентгену ми втрачаємо близько 70% інформація, і такі небезпечні патології як абсцес, резорбція, залишок зламаного кореня, новоутворення, мертві/інфіковані зуби, можуть бути проігноровано. Повне очищення зубів від каменю не лише над яснами, а й під ними. Бо саме повністю знеболений та розслаблений пацієнт може дозволити виконати цю процедуру Після видалення усіх залишків зубного нальоту та каменю, обов’язково виконується поліровка зубної емалі спеціальною пастою. Зуби стають гладкими, що допомагає запобігати швидкому накопичення зубного нальоту. Після завершення процедури ваш вихованець прокидається та відновлюється під наглядом лікаря. Як тільки він буде готовий до виписки, з вами зв’яжеться лікар і ви зможете забрати свого улюбленця додому.

Стандартно санація ротової порожнини це процедура одного дня, отож зазвичай о другий половині дня ми віддаємо пацієнтів додому. Під час виписки ви спілкуєтесь із лікарем, отримає повний звіт про перебіг процедури, стан ротової порожнини вашого улюбленця та отримуєте рекомендації що до домашнього догляду за зубами . У разі, якщо під час процедури було знайдено якийсь патології, обговорюється план подальших дій.

 

Партнери: