УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Власникам

Котики. Коли потрібен ветеринарний стоматолог?

Котики. Коли потрібен ветеринарний стоматолог?

Вітаю, мене звати  В`ячеслав Кравченко, я ветеринарний лікар, власник рудого кота Рамзеса і з 2000 року займаюсь ветеринарною стоматологією. Створив перший в Україні сервіс ветеринарної стоматології ВетДент®

Отже, вам пощастило бути власником котика. Вдвічі пощастило, якщо ваш кіт, або кішка  також проявляє до вас симпатію, і ваші почуття взаємні.

Детальніше...

 

Вам пропонують чистку без наркозу

Що відповідати на пропозицію грумера або інших людей, що пропонують вам Чистку зубів без наркозу?


Ми знаємо, що багатьом людям цю послугу може пропонувати грумер або навіть ветеринарний лікар. Вам може бути незручно сказати "Ні" на їх пропозицію почистити зуби вашому вихованцю без наркозу, особливо якщо ви користуєтесь іншими їхніми послугами.

Детальніше...

 

Причини не обирати для свого улюбленця Чистку зубів без наркозу.

Причини не обирати для свого улюбленця Чистку зубів без наркозу.

Ті, хто надає послуги з Чистки зубів без наркозу хочуть щоб ви повірили, що видаляючи зубний камень з поверхні коронок зубів, вони поліпшують здоров’я тварини, роблять її життя краще.

Це зовсім не так, і ми хочемо, щоб ви обміркували наступні причини, щоб не обрати для свого улюбленця установу, що пропонує Чистку зубів без анестезії:

Детальніше...

 

Факти. Ризики Чистки зубів без наркозу.

Факти. Ризики Чистки зубів без наркозу.

Чистка зубів без наркозу може здаватися гарною ідеєю для вашої улюбленої собаки чи кота. Ну справді, навіщо ризикувати, коли можна зробити те ж саме, але без наркозу, а значить без ризику? Ми всі прагнемо для наших домашніх улюбленців всього найкращого, і точно не хочемо наражати їх на зайвий ризик.

Детальніше...

 

Партнери: