УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Українська версія

Котики. Коли потрібен ветеринарний стоматолог?

Котики. Коли потрібен ветеринарний стоматолог?

Вітаю, мене звати  В`ячеслав Кравченко, я ветеринарний лікар, власник рудого кота Рамзеса і з 2000 року займаюсь ветеринарною стоматологією. Створив перший в Україні сервіс ветеринарної стоматології ВетДент®

Отже, вам пощастило бути власником котика. Вдвічі пощастило, якщо ваш кіт, або кішка  також проявляє до вас симпатію, і ваші почуття взаємні.

Детальніше...

 

Навчання гігієні ротової порожнини

Неконтрольоване накопичення зубного нальоту призводить до розвитку пародонтиту. Якщо патологічний процес залишається без уваги, він безумовно буде прогресувати. Внаслідок чого тварина отримує хронічне запалення, біль і врешті решт втратить зуб. 

Детальніше...

 

Стандартні ветеринарні послуги

Наша лікарня наряду із спеціалізованими послугами із ветеринарної стоматології також може запропонувати нашим відвідувачам стандартну ветеринарію, а саме:

- консультації терапевта

- дерматологічний прийом

- вакцинації та чипування

- стерилізації та кастрації

- лабораторну та ультразвукову діагностику
 

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія є невід'ємною частиною нашої практики.


-Видалення зубів

-Новоутворення

-Реконструктивна пластика

-Пародонтальна мікрохірургія пародонту

- Хірургічне лікування каудальних гінгіво-стоматитів у котів

Лікарня оснащена сучасним обладнанням, що  дозволяє виконувати усі процеси на високому рівні.

-Стерилізація методом автоклавування

-Газова, інгаляційна анестезія з апаратом штучного дихання

-Система моніторінгу пацієнта , кардіомонітор та прилади для вимірювання тиску

-Система обігріву пацієнта

-Хірургічна оптика

-і головне,  це звісно наш персонал та внутрішня система контролю якості.

Хочемо зауважити на одному нюансі. У нас в лікарні є 2 хірургії. Перша - стоматологічна, друга призначена для "чистої" хірургії. 


Згідно з настановами таких поважних організацій, як AAHA Американської асоціації ветеринарних лікарень, WSAVA Всесвітньої ветеринарної асоціації дрібних тварин та BVDA Британська Асоціація Ветеринарної Стоматології, поєднання в одному просторі звичайної хірургії та стоматології є прямою загрозою для перенесення інфекції. Не можна виконувати чисту хірургію в тій же операційній, де проводять лікування зубів. Поєднання ж цих процедур взагалі є неприпустимим
????Ротова порожнина це «помийка». Під час санації ротової порожнини  дисперсна хмара, що утворюється під час роботи ультразвукового скелера, містить високу концентрацію патогенних бактерій. Саме тому оператор має бути захищений спеціальними окулярами, головним убором та спеціальним одягом. Нескладно припустити, що буде відбуватися, коли вся ця мікрофлора потрапить в розкриту черевну порожнину або осяде в рані при проведенні остеосинтезу. Це пряма передумова для розвитку сепсису та інших післяопераційних ускладнень.
✅Зараз все більше ветеринарних лікарень в Україні, розуміючи цю небезпеку вже прийшли до того, щоб розділити хірургію та стоматологію в різних просторах.

Але є ще і такі, хто не дуже переймається цім питанням. Це може бути пов’язано як з відсутністю у власника бажання розвиватися, або ж це єдиний на їх думку спосіб “вижити” в невеличкому приміщені, де в одній операційній роблять все підряд.

☝️Не соромтеся запитати у вашого ветеринара, як це організовано у нього в лікарні, де ви збираєтесь прооперувати свою тварину. Ми точно не можемо вам порадити проводити хірургічне втручання тварині в лікарні, де всі маніпуляції проводяться в одній операційній. Диявол завжди у дрібницях.
 

Лікування ясен та слизової ротової порожнини

Захворювання слизової ротової порожнини вважаються одними з найскладніших у ветеринарній стоматології.

Виснажливі як для пацієнта. так і для власника тварини, ці патології вимагають від лікаря методичного підходу та глибинного розуміння проблеми. Неконтрольоване призначання антибіотиків та кортикостероідів значно ускладнюють постановку правильного діагнозу, а інколи нажаль роблять неможливим досягнення позитивного результату від лікування.

Запалені ясна, кровотеча під час домашньої чистки зубів, слинотеча та зловонний запах - ось основні симптоми цих патологій. Власнику тварини потрібно знати одне, що якщо незважаючи на щоденну чистку зубів впродовж 3 днів усі вищезазначені симптоми зберігаються, це означає що вдома самостійно з цим не впоратися, потрібен спеціаліст.

Хочемо застерегти від хаотичного використання препаратів для людей типу метрогіл дента та інших. Перш за все, це не препарат для тварин, і він може нашкодити тварині. Як мінімум, призначання ліків без обстеження та діагнозу наосліп, просто вкраде час і хвороба зможе перейти в хронічну стадію.

Гінгівіт, гінгівостоматит, виразковий гінгівостоматит, пламоцитарно-лімфоцитарний гінгівостоматит, ювенільний гінгівіт, ось неповний перелік патологій, що супроводжуються запалення слизової ротової порожнини. Але не варто забувати, що запалення в ротовій порожнині може також бути ознакою такого важкого інфекційного захворювання, такого як лептоспіроз, яким до речі хворіють і люди. Захворювання на лептоспіроз може закінчитись летально.

Успішність лікування запалень слизової порожнини напряму залежить від термінів звертання до спеціаліста та тривалості неконтрольованого прийому ліків навмання.

 
Більше статтей...

Партнери: