УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Факти. Ризики Чистки зубів без наркозу.

Факти. Ризики Чистки зубів без наркозу.

Чистка зубів без наркозу може здаватися гарною ідеєю для вашої улюбленої собаки чи кота. Ну справді, навіщо ризикувати, коли можна зробити те ж саме, але без наркозу, а значить без ризику? Ми всі прагнемо для наших домашніх улюбленців всього найкращого, і точно не хочемо наражати їх на зайвий ризик.

Правда ж полягає в тому, що ризики від Чистки зубів без наркозу значно перевищують ризики від анестезії.

Як так відбувається і чому лікування зубів під наркозом є більш безпечним та оптимальним? Давайте розбиратися.

Згадайте себе, коли ви прийшли до свого стоматолога. Ви впевнені, що вам хочуть допомогти, ви усвідомлюєте, що відбувається та у вас вже є плани на майбутнє, зустріч з подругою чи ділова зустріч. Ваш улюбленець не може відчувати нічого подібного. Його реальність це фіксація, позбавлення свободи, яскраве світло в очі, насилля, страх та стрес. В такому стані ризик отримати травму, загострення хронічної хвороби або нервовий зрив є цілком реальним. А якщо взяти той факт, що неможливо якісно провести процедуру у пацієнта в свідомості, то взагалі має постати питання "навіщо все це?".

Ось основні «плюси» Чистки зубів без наркозу:

- аспірація ( вдихання) дихальними шляхами рідини та зубного каменю

- травми кінцівок, шиї, очей і т.д.

- опіки ясен внаслідок контакту з гарячим наконечником ультразвукового скелера лише видимість лікування та абсолютна безпорадність процедури

- загострення хронічних хвороб внаслідок стресу

- загибель пацієнта з приводу попередньо не виявленої патології серця,  накшталт ГКМП                    (гіпертрофічна кардіоміопатія)

- стрес пацієнта помножений на біль, омана власника тварини, що чисті зуби дорівнюють здоровим.

Головна мета звернення до ветеринарного стоматолога є здорова ротова порожнина вашого улюбленця. Саме діагностика ( дентальна візіографія) та лікування в комфортних умовах, коли пацієнт не відчуває страху та болю, може забезпечити якісний результат. Ніщо не буде заважати спеціалісту ретельно перевірити кожен зуб і нічого не пропустити. Чистка зубів без наркозу може здаватися дешевшою в короткотривалій перспективі, але це кіт у мішку. Ніколи не знаєш що відбувається насправді. Причому з неабиякими ризиками. І врешті саме із-за відсутності вчасно встановленого  діагнозу чи травми, витрати будуть набагато більшими.

 

Партнери: