УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Причини не обирати для свого улюбленця Чистку зубів без наркозу.

Причини не обирати для свого улюбленця Чистку зубів без наркозу.

Ті, хто надає послуги з Чистки зубів без наркозу хочуть щоб ви повірили, що видаляючи зубний камень з поверхні коронок зубів, вони поліпшують здоров’я тварини, роблять її життя краще.

Це зовсім не так, і ми хочемо, щоб ви обміркували наступні причини, щоб не обрати для свого улюбленця установу, що пропонує Чистку зубів без анестезії:

- зішкрібання зубного каменя з поверхні коронок зубів ніяк не допомагає видалити бактеріальний наліт та нашарування з під ясен. І ніяким чином не зменьшує ризик розвитку захворювань пародонту.

Саме вичищення зубного каменю та бактерій з під ясен є надважливим в лікуванні хвороби пародонту. Саме під яснами під дією інфекції руйнується кісткова тканини, що призводить до збільшення стадійності захворювання. Без анестезії тут не обійтися. Чистка зубів без наркозу вимагає міцної фіксації вашої тварини, оскільки віно не розуміє, що від неї хочуть.

В деяких випадках це достатньо жорстко та боляче. Нечесно так вчиняти зі своєю собакою чи котом. Оцінити «на око » ступінь захворювання, від якої залежить вибір правильного метода лікування, неможливо. Оскільки процедура встановлення точного діагнозу вимагає знерухомленого пацієнта, що не відчуває біль. Оцінка глибина зубо-ясневих кишень за допомоги пародонтального зонду та інтраоральна рентгенографія це едині способи встановити точний діагноз та розпочати правильне лікування. після видалення зубного каменя над та під яснами потрібно виконати поліровка зубної емалі спеціальною професійною пастою. Після процедури паста ретельно змивається, щоб не потрапити в організм тварини. Якщо пропустити цей етап процедури, зубний наліт буде фіксуватися на поверхні зубів з подвійною силою, і слідуюча Чистка без наркозу знадобиться дуже скоро.

Чистка зубів без наркозу не взмозі запобігти розвитку хвороби пародонта. Вона лише вводить в оману власників тварин, оскільки вони впевнені, що зуби у їх вихованця здорові, оскільки вони чисті. витрати на Чистку зубів без наркозу будуть на початку невеликі. Кінцеві ж витрати, як для вашого гаманця, так і  для вашого улюбленця будуть набагато більшими.

 

Партнери: