УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Чипування тварин

Щороку в містах губляться тисячі собак та кішок.

Що робити власникам тварин, якщо чотирилапий друг раптом загубився? Як спеціальні служби або звичайні люди, що його знайшли, зможуть визначити власника?

Існуючі сьогодні загальноприйняті системи ідентифікації не забезпечують достатній рівень безпеки інформації. Кліпси, бирки можна легко втратити, татуювання з часом спотворюються, а за необхідності їх можна підробити.

Введення під шкіру тварини маленького являє собою максимально дієвий спосіб з ідентифікації тварини. Наша лікарня пропонує власникам тварин послугу з чипування ії улюбленців.  Фактично сама процедура чипування, це звичайна підшкірна ін'єкція. Як правило добре переноситься тваринами. Ми використовуємо лише якісне та перевірене обладнання. Записатись на чипування можна тут.

І так, чипування тварини успішно виконано. Що далі?

У комплекті є достатня кількість ярликів зі штрихкодом для використання у звітах та реєстрації. Реєстрація проводиться у національних базах даних чіпованих тварин, які співпрацюють із  міжнародними спільнотами RSPCA та SSPCA. Як тільки тварина зареєстрована, її дані залишаться в базі даних довічно і будуть доступні з будь-якої точки світу 24 години на день 365 днів на рік. Якщо протягом життя тваринного дані необхідно виправити, це можна зробити через адміністратора бази даних. Форми реєстрації мають бути заповнені під час чіпування, включаючи прикріплення ярликів зі штрихкодом (із стерильного пакету) до потрібного місця на формах. У пакеті знаходиться шість ярликів зі штрихкодом: 1 для реєстрації у національній базі даних чіпованих тварин; 1 для звітів організації, що проводила чіпування; 1 для вклеювання в паспорт тварини; 3 для майбутніх потреб (власнику тварини). Ці ярлики повинні бути розподілені відповідно і один з них повинен бути відправлений, разом із заповненою та завіреною (що проводила чіпування організацією) формою, для реєстрації в національній базі даних чіпованих тварин адміністратору бази даних. Також додатково можна в будь-якій майстерні виготовити жетон або накладку на нашийник з номером чіпа. Це дозволить у критичній ситуації дізнатися номер чіпа ще до його зчитування сканером, а також діє як візуальний засіб залякування проти злодійства.

 

Партнери: