УкраїнськоюEnglish

м. Київ,
вул.Єлізавети Чавдар.11
+38 050 661 2635 
+38 098 410 6935
Пошук
Опитування
Як часто Ваші тварини відвідують ветеринарного стоматолога?
 

Консультація ветеринарного стоматолога

Ми надаємо таку послугу, як консультація ветеринарного стоматолога. Це означає, що ваш прийом буде вести ветеринарний фахівець, який значну частину своєї практики займається саме лікуванням та діагностикою захворювань ротової порожнини у тварин.

Ми виступаємо категорично проти залучення до ветеринарного прийому осіб, що не мають ветеринарної освіти. Тож звертаючись до нас ви можете бути впевненими, вас буде приймати справжній ветеринар.

Будь яке лікування розпочинається з огляду пацієнта та збирання анамнезу ( історії). Для того, щоб запропонувати власнику тварини оптимальний лікувальний план, лікарю потрібно ознайомитися з історією хвороби, можливо вже зробленими обстеженнями або спробами лікування.

Ми не рекомендуємо своїм клієнтам завчасно, на свій роздум, проходити різні обстеження з їх вихованцем. Перш за все, це може бути даремно. Лікарю, що буде займатися лікуванням вашого вихованця можуть знадобитися дещо інші тести. Тож давайте залишимо план з діагностики на розсуд фахівця, що саме і буде працювати з пацієнтом.

Аналізи призначає той лікар, що буде займатися лікуванням. Власнику тварини це збереже нерви та гроші, а пацієнт не буде втрачати дорогоцінний час.

Стоматологічний прийом можна умовно поділити на 2 частини, первинний - без анестезії, та той, що відбувається із застосування заспокійливих препаратів або загальної анестезії. Повне стоматологічне обстеження у ветеринарних пацієнтів можливо виключно за умови знерухомлення, міорелаксації та знеболення, коротше кажучи - загальної анестезії.

Треба не плутати, консультацію стоматолога та повне стоматологічне обстеження.

Мета консультації, це розробка та узгодження діагностично-лікувального плану. Лікар має озвучити свої припущення, встановити попередній діагноз і запропонувати чіткій план дій. 

Звісно, бувають не складні у діагностичному плані патології, тоді діагноз лікарем встановлюється одразу. Якщо ж для уточнення інформації знадобиться виконати певне обстеження, остаточний діагноз буде встановлено за результатами призначених тестів.

Записатись на консультацію ветеринарного стоматолога можна тут

 

Партнери: